Ana Sayfa E-mail
  KURUMSAL ÜRÜN GRUPLARI ÜRETİM FOTO GALERİ ONLINE KATALOG KALİTE İLETİŞİM  
Hoş geldiniz, bugün
Ülkemizdeki hayvancılığın zor şartlarda yürüdüğü bu dönemde yem üretimi sektöründe büyük bir boşluk gören şirketimiz, üretilen yemlerin ilkel metodlarla yapıldığı tespit etmiş, modern tezgahlarda kapasitesi yüksek kaliteli yem yapan makinalar üretimi amacı ile sektöre giriş yapmış, Türkiye ve Dünya çapı yapmış olduğu tesisler ile büyük başarılara imza atmıştır.
Kurumsal »
KURUMSAL
 
1993 yılında Özden Değirmen Makina Sanayi ve Tic. Ltd Şti adıyla Konya' da faaliyete Yem, Un ve Tuz Fabrikası Makinaları İmalatı ile başlamıştır.

Kuruluş Amacı;
Yem fabrikası makinaları imalatı, Un fabrikası makinaları imalatı, Tuz fabrikası makinaları imalatı Ülkemizdeki hayvancılığın zor şartlarda yürüdüğü bu dönemde yem üretimi sektöründe büyük bir boşluk görülmüş, üretilen yemlerin ilkel metodlarla yapıldığı tespit edilerek, modern tezgahlarda kapasitesi yüksek kaliteli yem yapan makinalar imal etmek amacıyla sektöre girilmiştir. Un fabrikası makinaları üzerinde de bilimsel araştırma ve çalışmalar yapılarak un kalitesi, makinaların çalışma verimi ve en az enerji tüketimi ile en yüksek seviyeye çıkarılması hedeflenmiştir. Tuz sektöründe üretimin sağlam ve sağlıklı makinalarda yapılması için krom nikel malzemeler kullanılarak üretilen tuzun sağlıklı olması yanında makinaların ömrünün uzatıldığı gibi tuz kalitesi de son derece artırılmıştır.

Şirketimizin beş temel esas üzerine çalışır. İmalatta modern teknoloji üretim kalitesi satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti müşteri memnuniyeti meslek ahlakı yukarıda belirtilen temel hususlar doğrultusunda şirketimizin kısa zamanda çalıştığı sektörde gerek iç gerek dış pazarda söz sahibi konumuna gelmiştir. Başlıca ihracat ülkeleri Kuzey Afrika Ülkeleri; Fas, Cezayir, Tunus, Mısır, Suriye, Balkan ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri’nden Azerbaycan ve Kazakistan'dır.
 
 
 
ÖZDEN MILLING INDUSTRY Resmi Web Sitesi © 2009
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. l Yapım: INVIVA